Thursday, 19/4/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

АНДОНОВ ЗА АЛФА: Барањата за саморазрешување на началници и инспектори во МВР се доказ за партизација што ја спроведува СДСМ

5%
User Rating

Барањата за саморазрешување на началници и инспектори во МВР, што ги обелодени полицискиот синдикат, се доказ за партизација што ја спроведува СДСМ во овој сектор, вели Оливер Андонов во интервју за Алфа

 

loading...
loading...

4 Comments

 1. Ag`r

  ima li nekoj da se sprotivstave na taa partizacija ! ili ne smeat odnosno nekadrni

 2. Goce

  МВР е чист ХУМОР еј идиотизам на високо ниво а во АРМ како е кај онаа што е МЕТЛА во главата Комуњарката Рада идниот кандидат за председател на РМ Хахахахаха синдром на предавници и полни со омраза на својот народ, само тука можи да Изгубиш на избори и власт да станиш

 3. Аминта

  КАДЕ СЕ СЕГА ОБСЕ, ЕУ, АМБАСАДОРЧИЊАТА И СЛИЧНИТЕ ДУШЕГРИЖНИЦИ ?
  ДО ПРЕД НЕКОЈ МЕСЕЦ ОД УСТА НЕ ЈА ВАДЕА “ДЕПАРТИЗАЦИЈАТА“, А СЕГА УПОРНО МОЛЧАТ (ЗНАЧИ ЈА ПОДРЖУВААТ) ПАРТИЗАЦИЈАТА ШТО ЈА СПРОВЕДУВА “НИВНАТА“ СДС.

 4. Jocihr

  Peson BEJLI MU SE NAPOLNI USTANA SO LAJNA I SEGA NEMOZE DA E OTVORI DA KAZE KOJ I STO E PARTIZACIJA NA DRZAVAV
  DO VMRO KOGA KE DOJXETE NA VLAS PRVA SEDNICA PESON BEJLI DA GO PROGLASITE ZA BESNO KUCE I DA NEMA NIKOJ PRAVO DA SE MESA VO VNATRESNITE RABOTI NA RM VO SPROTIVNI DA SE PROTERA OD DRZAVAVA TOA E .PRVO VTORO ZAJAKOT DA SE UNISTI DO KRAJ I TRETO KAKO ERDOGAN SISTEM ILI KE GI POCITUVAS ZAKONITE ILI BEZ GLAVA

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

April 2018
M T W T F S S
« Mar    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

iNFOMAX.mk на ФБ