Thursday, 19/4/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

Бебе родено пред три недели починало во спиење

User Rating
Мајка од Скопје вчера пријавила дека кога станала од спиење околу 09.30 часот забележала дека нејзиното три недели старо бебе не давало знаци на живот.
Семејството живеело на улица „Брсјачка Буна“ во Скопје.
МВР информира дека по наредба на јавен обвинител, телото на починатото бебе било дадено на обдукција.

loading...

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

April 2018
M T W T F S S
« Mar    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

iNFOMAX.mk на ФБ