Saturday, 24/3/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

“БЕЗ ЦЕНЗУРА“ ПРЕМИЕРНО СО МИЛЕНКО НЕДЕЛКОВСКИ: Се она што другите не сакаат да го кажат – слушнете го тука!

40%
User Rating

На само три дена пред изборите, ексклузивно слушнете го интервјуто со Миленко Неделковски во премиерната прва епизода на „Без Цензура“ на iNFOMAX.mk. Сето она што никој друг не сака да го обелодени, го крие или поради политичка коректност не го спомнува ќе имате можност да го слушнете вечерва.

naslovna_premierno

Која беше причината за предизвикување на кризата? Зошто никој не сака да го именува „чадорот? Кој е чадорот? Приморана ли е Македонската политичка елита да го повторува ветувањето за евро-атлантски интеграции поради стравот од поделба на Македонија на два дела меѓу Бугарија и Албанија? Какво е расположението на народот по однос на евро-атлантските интеграции? Кој ќе победи и со колку гласови? – и уште многу други прашања на кои досега не слушнавме одговор, ексклузивно во „Без цензура“ на iNFOMAX.mk, премиерно со Миленко Неделковски.

loading...

loading...

6 Comments

 1. Коловрат дивизија Македонија

  Браво Миленко цару.Ѓи растури

 2. Dejan

  bravo infomax
  broj eden elektronski medium vo Makedonija

 3. damjan

  SEGA TE SLUSAM SAMO PETKI ZA TEBE A DO KADE SO CISTKATA NA PREDAVNICITE KOMUNJARSKI

 4. Dragon

  Bravo milenko samo site taka da zboruvaat kako tebe otvoreno bravos sekoja cest

 5. dejan z.

  Vcera imase Vasko Evtov intervju so Samsonenko
  Za Milenko bil 100 vo pravo za Vasko
  Neko ovde nije nas

 6. dejan z.

  Vasko odi pak zami pari od Alsat ili Milcin
  Ili na 24
  Kopile edno predavnicko I vrti kapa
  Milenko imase pravo za se I sto mislese za Vasko Evtov

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

March 2018
M T W T F S S
« Feb    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

iNFOMAX.mk на ФБ