Monday, 21/5/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

ВАКВА ПРОМОЦИЈА И АКЦИЈА МОЖЕ САМО КАЈ НАС: За четири купени млекца добивате неверојатна….!!!!

50%
User Rating

Каква промоција, каква награда…. НЕВЕРОЈАТНО!!! Ова не го може ни Топ Шоп!

 

loading...

 

Превземено: ЗаСе.мк

loading...

5 Comments

 1. СПС

  Многу добар пример како корпоративизмот и глобализацијата прави будали од човечката раса. Повелете дами и господо уживајте во западните вредности. Баравте, гледајте. Сонцето изгрева на исток, а заоѓа на запад, и не случајно. . А ако се попишманите, борете се против тоа. Изговорите се само за мрзливите и неспособните.

  • Ag`r

   Zapad pusti zapadnal do ludost.
   Kupi 2 a tretoto zemi go FREE, FREE!
   Kako moze trgovecot da ti dade nesto besplatno koga za toj product ima faktura platen ili treba da plate?
   Mislete deka zapadot rasprodava za close down,?!
   Ili e dokaz za toa kolku malku se platen rabotnicite/proizvoditelite vo denesno vreme, I ne samo toa nego po wild west thvdenjeto e toa sto na planetava ima mnogu eftina snaga koja trema da se namali, NE SO POKACUVANJE NA STANDARDO nego so vojni. Zamislite vo nekoja NE zapadna drzava da imas free zdravstvena zastita, skolovanje, pari za specijaliziranje, subvencioniranje za kola kukja deca…
   I seto toa narodot da go ima od prirodnoto bogastvo sto go koristat bez da im dadat percent na zapadnjacite…STVARNO ZAPADOT E PODOBRO MESO ZA ZIVOT? eba ti zivoto za koj mora nekoj drug da strada od tebe

 2. Brnko

  Bez komentar gazdata na ovoj market , e sigurno sin na nekoj poranesen komunisticki aramija za golema zal tie se i denes isti GLUPAVI , ARAMII

 3. zaevpeder

  AS KUPENI 4 C.MLEKA PODAROK SALMONELA SO SLOVENSKI KVALITET.

 4. Ова е срамота

  Еве гледајте до каде не доведе нелиберализмот/неокомунизмот или демократијата како сакате речете исто гомно е.Бетер од комунизмот барем тогаш иако немаше вакви испади,за слични играше бесилката или скс-папот.А сега полно педери,наркомани,курвалаци,силувања и разно-разни обесчестувања.Младината голем дел ни е неспособна и неефикасна,баш и од тоа проклето западно влијание и атеизам,голем дел се неверници и Бог полека дига раце и вакви работи ни се случуваат.Спас ни е само како Турците што направија зошто ова соросоидно зло ќе не уништи,шиптарите се какпа во морето на нашите проблеми,кај нив ако сте приметиле нема волкава дегенерација уште од мали ѓи чуваат со челична тупаница и ги воспитуваат традиционално и морално.Мора да се преземат порадикални чекори пред да се уништи Македонија комплетно,некоја екстремна акција против дегенерацијата.Знаете на што мислам

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

May 2018
M T W T F S S
« Apr    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

iNFOMAX.mk на ФБ