Friday, 24/11/2017 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

ВЕРО СУПЕР ЗА ЦЕЛ ГРАД: Производ за 27 денари со вкус на к.р!

3%
User Rating

На вработената што ги куца етикетите со цените на производите во познатиот ланец грчки маркети кај нас, или и недостасувало хартија за да го допише целото име и опише вкусот на производот, или не и недостасувало смисла за хумор! Како и да е, ќе да е едно од двете!

Screenshot_17

Како што очигледно не му недостасувало смисол за хумор и на оној што на Фејсбук го оставил коментарот под сликата!

loading...

Извор: Засе.мк

loading...

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Phone: 071/547-011

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

November 2017
M T W T F S S
« Oct    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930