Sunday, 18/3/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

(Видео)И СЕ СКИНА КОСТИМОТ НА ЛИЗГАЧКАТА ГАБРИЕЛА ПАПАДАКИС: Продолжи за да го заврши настапот

14%
User Rating

Французинката Габриела Пападакис доживеа голема непријатност кога за време на настапот со партнерот Гијом Сизерон, и се скина дел од костимот.

Но и покрај тоа ова натпреварувачка во уметничко лизгање успеа во обидот да ја заврши точката од програмата, дури и ќе се бори за олимпискиот медал во Пјонгчанг.

loading...

loading...

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

March 2018
M T W T F S S
« Feb    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

iNFOMAX.mk на ФБ