Sunday, 18/3/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

(Видео)КОБРИ ЧУВААТ МАЛО БЕБЕ: Кралски кобри чуваат бебе додека спие!

User Rating

Низ социјалните мрежи веќе подолго време се врти ова видео од кое некому веројатно ќе му запре здивот. Се вели дека е снимено во некое индиско село, а на него е прикажано бебе кое спие меѓу четири кобри.

Змиите воопшто не се заинтересирани да го повредат бебето, туку напротив, будно го чуваат од сите четири страни.

Погледнете…

loading...

loading...

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

March 2018
M T W T F S S
« Feb    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

iNFOMAX.mk на ФБ