Wednesday, 25/4/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

(Видео)МИГРАНТ СЕ СТЕПА СО ИТАЛИЈАНСКИ ПОЛИЦАЕЦ: Нов бран на насилство од нелегалните мигранти во Европа

22%
User Rating

“Епидемијата” на мигрантското насилство која го зафати европскиот континент, никакот да стивне. Новото видео на кое е прикажана тепачка меѓу мигрант и италијански полицаец , ги запали социјалните мрежи и достигна повеќе од милион прегледи на Фејсбук.

Припадникот на италијанските карабињери беше нападнат од страна на африканскиот мигрант, додека останатите мигранти снимаа со своите телефони.

loading...

⚠ Roma come le Favelas, l'Italia è ridotta così….grazie al pd & Co…grazie a un'immigrazione incontrollata e sciagurata!!!…ma la cosa più VERGOGNOSA è una voce in sottofondo "Eh no, così no"… 🔴 DA GUARDARE 🔴

Posted by Lucia Borgonzoni on Thursday, 12 April 2018

loading...

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

April 2018
M T W T F S S
« Mar    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

iNFOMAX.mk на ФБ