Sunday, 18/3/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

(Видео)НЕВИДЕНА МОНСТРУОЗНОСТ: Терористите од ИСИС испратиле седумгодишно момче во самоубиствена мисија, Ирачката војска ја деактивираше бомбата!

User Rating

Монструозноста на човековиот ум нема граници, а тоа најдобро можеше да се забележи кај екстремистичката исламистичка терористичка организација ИСИС, која во последните пет години направи низа на досега незапаметени злосторства, и во сето тоа беше поддржана од западните сили кои тврдеа дека истите се борат за човекови права против режимот на Башар Ал Асад

 

loading...

На социјалните мрежи се појави снимка од уште едно монструозно злосторство, на кое може да се забележи како војник на Ирачката армија деактивира бомба закачена на телото на седум годишно момче, кое било испратено во самоубиствена мисија.

За среќа, војникот успешно ја деактивираше бомбата.

loading...

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

March 2018
M T W T F S S
« Feb    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

iNFOMAX.mk на ФБ