Sunday, 27/5/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

(Видео)РАКОМЕТОТ НЕ СПОЈУВАШЕ, И ТОА ГО ГУБИМЕ: Емотивна разделба на Вардарки од навивачите – ерупција во салата „Јане Сандански“

53%
User Rating

 

Ракометарките на Вардар на најдобар можен начин се збогуваа со публиката во „Јане Сандански“, откако успеаја да го прегазат Митјиланд со високи 32-25. Ова воедно беше и последен натпревар на бројни ракометарки кои сезонава ги бранат вардаровите бои, а по последниот судиски свиреж беше многу емотивно, како на теренот, така и на трибините…

loading...

Видео/Фото: Sport1.mk

loading...

1 Comment

  1. Foliranti

    Placete a zinulo vam d..e za pare

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

May 2018
M T W T F S S
« Apr    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

iNFOMAX.mk на ФБ