Thursday, 22/2/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

(Видео)СЕ ЗАПАЛИ СКАПИОТ МЕРЦЕДЕС: Се запали скапиот „Мерцедес“ на Милорад Додик!

43%
User Rating


Службениот автомобил на претседателот на Република Српска, Милорад Додик се запалил пред два дена на свеченоста по повод отварањето на амбуланта во месната заедница Кришковци во општина Лакташи во Република Српска

Службите брзо интервенирале, а причината за пожарот е непозната.

loading...
loading...

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

February 2018
M T W T F S S
« Jan    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

iNFOMAX.mk на ФБ