Thursday, 19/4/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

ГИ ЗАСЕНИ И ПУТИН И ТРАМП И МЕЛАНИЈА: Ова е најслаткиот гостин на Самитот Г20

19%
User Rating

Канадскиот премиер Џастин Трудо пред неколку дена допатува во хамбург за да присуствува на Самитот Г20, во друштво на својата сопруга Софи и тригодишниот син Адриен.

Малечкиот Адриен го украде шоуто на своите родители, но и на останатите политичари, зошто сите очи беа вперени токму во него.

loading...

Тој излезе од авионот и одејќи меѓу своите родители, прими букет цвеќе од домаќините, а потоа гордо прошета по црвениот килим.

Адриен е најмладиот син на канадскиот премиер и неговата сопруга и често го водат на јавни настапи.

loading...

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

April 2018
M T W T F S S
« Mar    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

iNFOMAX.mk на ФБ