Sunday, 18/3/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

ГОСТУВАЊЕТО НА ХРИСТИЈАН МИЦКОСКИ НА „24Вести“: Откако ја избришаа снимката од каналите на „24Вести“ на социјалните мрежи објавена целосната снимка

28%
User Rating

На социјалните мрежи беше објавена снимка од дебатата на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во телевизијата „24Вести“ 

 

loading...

Претходно, од телевизијата која има пракса ваквите дебати во целост да ги објавува на своите веб страници, овој пат решија тоа да не го направат, откако јавноста со ентузијазам коментираше за настапот на Мицкоски.

Освен ова, од телевизијата решија да го исклучат и преносот во живо на социјалните мрежи, нешто што е стандардно за емисијата „Отворено“.

Целото гостување на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ во 24Вести

Целото гостување на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ во 24Вести

Posted by Пишман Аџија on Thursday, 22 February 2018

loading...

4 Comments

 1. Goran

  Daj be ne bidete smesni, Micko e karikatura glej mu trebase cel den da se javi za Koseto.

 2. kire

  JADRANKA VO EMISIJATA BESE KAKO POSRANO PILE I TOJ KOPUKOT MINISTER . MICKO VE ODUVA BEVTE SMESNI KOJKU STE ULIZURKOVCI SAMO JEBIGA STE NACEKALE DO KOGA NESEZNAE .

 3. Јованчо

  Лавот МИЦЕ ги удави ХИЕНИТЕ НА предавничките копилиња и креминалци.

 4. Цивилна непослушност

  ДОСТА Е ПАРТИЈА
  СИТЕ ЗА МАКЕДОНИЈА

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

March 2018
M T W T F S S
« Feb    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

iNFOMAX.mk на ФБ