Sunday, 18/3/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

ГРЦИ ТЕПАА МУСЛИМАНИ ВО АТИНА: Навивачите на ПАОК нападнаа Муслимани во Атина кои го славеа раѓањето на пророкот Мухамед

60%
User Rating

Навивачка група се судри со група на Муслимани во Атина кои го славеле роденденот на пророкот Мухамед. Судирите започнале откако навивачите на Солунскиот клуб ПАОК, влетале во населба во која Муслиманите го прославувале празникот

„Раша тудеј“ објави снимка од судирите, на која се гледа моментот кога навивачката група пристигнува на плоштадот каде се одржувала прославата, по што започна нападот. Кратко потоа реагираше и специјалната полиција.

loading...

loading...

6 Comments

 1. Manimal

  Јасно ви е сега како се одржува национална држава?

  • Со верба во Бог Македонец до гроб

   Само со неофашизам.А не како нашиве лингури кои сакаат неокомунизам за да им ги ебат децата шиптарите и муслиманите а наркоманите и педерите да ги ограбуваат и убиваат.Затоа само неофашизам! РАЗБУДЕТЕ СЕ ПРЕД ДА ВЕ СНЕМА!

 2. IstorijataStevica Stefanovska

  A SHTO MISLEA MUSLIMANITE OVAA E MAKEDONIJA PA KE DIVEAT PO ULICITE NE MOZE TOA VO GRCIJA SE RAZBEGAA KAKO GLUVCI MUSLIMANSKITE ,,HEROI”VLASTA VO GRCIJA JA SHTITI DRZAVATA❗️OSOBENO I TUGJITE TERITORII EGEJSKA MAKEDONIJA❗️

 3. Stranec

  A nie ovde vo Mk gi napravivme “drzavotvoren narod” I gi napikavme vo Vladata I Parlamentot…
  Eeejjj zalna Makedonijo…

 4. Ag`r

  Toa se idnite Zaevisti

 5. Со верба во Бог Македонец до гроб

  Грците колку и да ги мрзам ама се тешки фанатици па и неонацисти.А не како нашиве лингури сакаат неокомунизам,за шиптарите и муслите да им ги ебат жените и децата а наркоманите и педерите да им ги колат и силуваат децата.Епа учете малку стоки неписмени како се брани нација и раса

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

March 2018
M T W T F S S
« Feb    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

iNFOMAX.mk на ФБ