ДА ЖИВЕЕ ЗОРАН ЗАЕВ: Вака Бајруш Сејдиу од кафана го поздрави неговиот месија Зоран Заев!

  • September 21, 2017

Тутунскиот бос Бајруш Сејдиу, кој деновиве беше пуштен од затвор поради наводни здравствени проблеми, синоќа од кафеана во Куманово порача „Да живее Зоран Заев“, кој го ослободи од затвор.

Претходно «
Следно »