Monday, 21/8/2017 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

ДОЛАРИ ЛЕТАА НА СИТЕ СТРАНИ:Стриптизети се степаа за милионскиот хонорар!

52%
User Rating

Несекојдневно видео од женска тепачка го заобиколи светот за само неколку часа, кое било снимено изминатата ноќ.

Се работи за две стриптизети вработени во еден ноќен клуб во САД, а стриптизетите според информациите се степале при делењето на хонорарот кој го добиле ноќта, а изнесувал неколку илјадници долари.

Видеото е во продолжение и самите заклучете за колкава сума на пари станува збор:

loading...

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...