Thursday, 22/2/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

ЕФТОВ ЈА ОТВОРИ ПАНДОРИНАТА КУТИЈА: Како се дистрибуираат и нарачуваат прислушувања, вооружување, дрога и како се организираат пучеви!

45%
User Rating

Како се организираше „Арапската пролет“, како се рушат влади и се регрутираат демонстранти и терористи? Од каде им е вооружувањето? Дали Верушевски користел услуги на „црниот“ интернет, или пак на овој начин му се доставувани снимките? Колку пари се вртат?
eftov_emisija
Со овие прашања, и одлична емисија Васко Ефтов ја отвори Пандорината кутија и почна да ја открива вистината за коренот на кризата во Македонија!

loading...

1 Comment

  1. Бозон

    Да искористам Почит за господинот Тунтев. Човекот одскокнува од Македонскиот интелектуален тињак. Народот гледа.

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

February 2018
M T W T F S S
« Jan    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

iNFOMAX.mk на ФБ