Friday, 24/11/2017 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

ЕФТОВ ЈА ОТВОРИ ПАНДОРИНАТА КУТИЈА: Како се дистрибуираат и нарачуваат прислушувања, вооружување, дрога и како се организираат пучеви!

45%
User Rating

Како се организираше „Арапската пролет“, како се рушат влади и се регрутираат демонстранти и терористи? Од каде им е вооружувањето? Дали Верушевски користел услуги на „црниот“ интернет, или пак на овој начин му се доставувани снимките? Колку пари се вртат?
eftov_emisija
Со овие прашања, и одлична емисија Васко Ефтов ја отвори Пандорината кутија и почна да ја открива вистината за коренот на кризата во Македонија!

loading...

1 Comment

  1. Бозон

    Да искористам Почит за господинот Тунтев. Човекот одскокнува од Македонскиот интелектуален тињак. Народот гледа.

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Phone: 071/547-011

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

November 2017
M T W T F S S
« Oct    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930