Thursday, 22/2/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

ЗА ШТИПЈАНИ И ДОЖДОТ НЕ БЕШЕ ПРЕЧКА ЗА ДА ДАДАТ ПОДДРШКА ЗА ЗАЕДНИЧКА МАКЕДОНИЈА

User Rating

И покрај дождот Штипјани вечерва повторно дадоа масовна поддршка на Граѓанската иницијатива „За заедничка Македонија“.

stip1-640x480

Граѓаните на Штип повторно упатија порака дека нема да дозволат никакви Тирански платформи и мешање на странски држави во политиките на Македонија.

loading...

Штипјани велат стојат на браникот на татковината.

stip1

loading...

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

February 2018
M T W T F S S
« Jan    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

iNFOMAX.mk на ФБ