ЛАКРДИЈА: Артан Груби се сликаше со фотељата на потпретседателот на САД, Мајк Пенс

  • February 12, 2018

Пратеникот од ДУИ, Артан Груби деновиве е во САД, каде беше и на молитвениот појадок кај американскиот претседател Доналд Трамп.

Груби вечерва на својот Фејсбук профил објави фотографија од канцеларијата на американскиот потпретседател Мајк Пенс.

Претходно «
Следно »