Sunday, 18/3/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

ЛУЃЕТО СЕ ДОРБИ: Погледнете ја фотографијата до возачот на автобус на ЈСП за која сите зборуваат!

5%
User Rating

Прекрасна сцена во автобус на ЈСп со број 24.

 

loading...

Според фотографијата од ФБ страната на Ѕидот на сообраќајниот срам, возачот на автобусот без никој да му каже, станал и пренел изнемоштена бабичка од автобусот до автобуската.

Секоја чест!

loading...

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

March 2018
M T W T F S S
« Feb    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

iNFOMAX.mk на ФБ