Tuesday, 22/8/2017 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

МИНИСТЕРОТ ЗА ВАРВАРИЗАМ ФОТОГРАФИРАН ПИШТОЛ ГОЛ: Резил и скандал во владата на Заев – Алаѓозовски се фотографирал гол за весници!

47%
User Rating

На социјалните мрежи се појави скандалозна фотографија на новиот министер за култура во сдсмовската влада на Зоран Заев, Роберт Алаѓозовски, објави порталот Журнал.нет.

Според информациите, фотографијата на која министерот Алаѓозовски е пиштол гол и на која се гледаат неговите интимни делови е објавена пред околу петнаесеттина години во 62-риот број на списанието „Маргина“.

loading...

1 Comment

  1. Патриот

    Дајте некое сликиче од Мила (јовович) 😉 Овој неандерталецов не заслужува простор овде … 😀

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...