Saturday, 24/3/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

МИНИСТЕРОТ ЗА ВАРВАРИЗАМ ФОТОГРАФИРАН ПИШТОЛ ГОЛ: Резил и скандал во владата на Заев – Алаѓозовски се фотографирал гол за весници!

53%
User Rating

На социјалните мрежи се појави скандалозна фотографија на новиот министер за култура во сдсмовската влада на Зоран Заев, Роберт Алаѓозовски, објави порталот Журнал.нет.

Според информациите, фотографијата на која министерот Алаѓозовски е пиштол гол и на која се гледаат неговите интимни делови е објавена пред околу петнаесеттина години во 62-риот број на списанието „Маргина“.

loading...

loading...

1 Comment

  1. Патриот

    Дајте некое сликиче од Мила (јовович) 😉 Овој неандерталецов не заслужува простор овде … 😀

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

March 2018
M T W T F S S
« Feb    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

iNFOMAX.mk на ФБ