Thursday, 22/2/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

МОМЕНТОТ НА ЛИКВИДИРАЊЕ НА ТЕРОРИСТОТ: Петмина терористи се убиени, ова е снимка од ликвидацијата на еден од нив!

24%
User Rating

Снимка од ликвидацијата на еден од терористите кој го изврши нападот во шпанскиот град Кабрилс се појави на социјалните мрежи

Снимката ја направил Британецот Фицрој Дејвис, кој претходно опишал како се случил терористичкиот напад во кој, за среќа, не настрадале цивили, а петмина напаѓачи се убиени, пренесува Б92.

loading...

Предупредуваме, снимката може да биде вознемирувачка.

loading...

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

February 2018
M T W T F S S
« Jan    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

iNFOMAX.mk на ФБ