МОМЕНТОТ НА ЛИКВИДИРАЊЕ НА ТЕРОРИСТОТ: Петмина терористи се убиени, ова е снимка од ликвидацијата на еден од нив!

  • August 18, 2017

Снимка од ликвидацијата на еден од терористите кој го изврши нападот во шпанскиот град Кабрилс се појави на социјалните мрежи

Снимката ја направил Британецот Фицрој Дејвис, кој претходно опишал како се случил терористичкиот напад во кој, за среќа, не настрадале цивили, а петмина напаѓачи се убиени, пренесува Б92.

Предупредуваме, снимката може да биде вознемирувачка.

https://www.youtube.com/watch?v=Q8YR85lEsGk

Претходно «
Следно »