Friday, 24/11/2017 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

НА НОВИНАРКА И ГОРИ ПОД НОЗЕ:Додека известува за пожар во живо, огнот го зафаќа местото каде што стои новинарката

User Rating

Репортерката на ТВ Н1 Сараево, Џенана Каминиќ останала изненадена кога пожарот за кој известувала во живо од подрачјето на Чапљина буквално и дошол до местото каде стоела.

Новинарката Каминиќ застанала пред огнот кој се приближувал до куќите во населбата Модрич за да ја долови сериозноста на ситуацијата кога зачудудено сфатла дека пожарот стигнал под нејзините нозе, што може да се види од видеото од нејзиното јавување во живо.

loading...

Таа скокнала на страна и продолжила да ивестува,  додека некој влета во кадарот за да го изгасне пламенот.

 

 

loading...

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Phone: 071/547-011

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

November 2017
M T W T F S S
« Oct    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930