Sunday, 18/3/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

НЕКА МУ КАЖЕ НЕКОЈ, ЗА ДА НЕ СЕ ГЛУПИРА: Миленко со апел до ПР дружината на Заев!

52%
User Rating

Слабото познавање на географијата и географските топоними, Зоран Заев вечерва доби помош во врска со тоа врз кого Македонија издвои победа, а се со цел повторно да не ја помеша Словенија со Словачка

 

loading...

„ Некој да му објасни на Заев дека не сме ја победиле Словачка, ами Словенија.“ – апелираше новинарот Миленко Неделковски.

loading...

5 Comments

 1. Аминта

  ГО БОЛИ НЕГО ТАКВОТО ЗА МАКЕДОНИЈА И ШТО МАКЕДОНИЈА ЈА ПОБЕДИЛА СЛОВЕНИЈА…ТОЈ НАВИВА ЗА ШКИПНИЈА – АМА ОНИ НЕ СЕ КВАЛИФИКУВАНИ.

 2. kire

  ABE TOJ E VANZEMALJAC I SO MAKEDONIJA NEMA NISTO . SAMO NEZNAM OVAA POBEDA KE JA REGISTIRA ,,SEVERNA MAKEDONIJA, NOVA MAKEDONIJA , VARDARSKA MAKEDONIJA ILI NA CENTRALNA BALKANSKA DRZAVA VO MOJATA, NASATA I SOSEDNATA VASA DRZAVA .

 3. bugarojebac

  Centralna balkanska deponija. Odpadot e veka tuka.

 4. Бозон

  Бележана е ваа мрсна путка. Џабе зимски магии и бодигарди.

 5. Trpe

  Zatoa i go pratija na zimovanje da ne kine zeleni!

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

March 2018
M T W T F S S
« Feb    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

iNFOMAX.mk на ФБ