Sunday, 18/3/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

„НЕКСТ ТАЈМ“ СЕ ЛАНСИРАА ВО ЛЕГЕНДИ: Погледнете го ремек делото на групата „Некст Тајм“ со преработката на „Слушам кај шумат шумите“

18%
User Rating

Ремек дело на групата „Некст Тајм“, за која зборови се излишни и непотребни. 

Погледнете.

loading...

loading...

1 Comment

  1. Dimitar

    Prekrasna izvedba, no kade isčeznaa komitite?

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

March 2018
M T W T F S S
« Feb    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

iNFOMAX.mk на ФБ