Thursday, 22/2/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

НЕ БИЛЕ МАЧКИ, КУЧЕ ГО ГРЕБЕЛО МЕРЦЕДЕСОТ: Семејниот пес на Заеви виновен за гребаниците на Мерцедесот?!

32%
User Rating

Денес, Зоран Заев заедно со неговото семејство и кутрето заминаа на одмор во претседателската вила во Охрид каде ќе престојуваат најмалку три дена

Освен информацијата дека Заеви заминале на одмор, е и ненамерното себедемантирање на информацијата дека мачки во гаражата на МВР го гребеле Мерцедесот.

loading...

Како што може да се забележи, кучето има и свој специјален транспортер кој се наоѓа во задниот дел на возилото, за кое постојат информации дека е ангажирано да ги брка мачките кои имаат намера да го изгребат скапиот Мерцедес.

 

loading...

1 Comment

  1. Manimal

    Пу, немат капење, шо ако е заразно ова неговово (шо и да е)? }:-)

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

February 2018
M T W T F S S
« Jan    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

iNFOMAX.mk на ФБ