Thursday, 19/4/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

ОВА СЕ ЦЕНИТЕ ЗА НАТПРЕВАРОТ СО РЕАЛ СОСИЕДАД: Вардар ги објави цените на билетите за натпреварот против Реал Сосиедад

User Rating

Од вчера во продажба се единечните влезници за натпреварот од Лига Европа помеѓу Вардар и Реал Сосиедад, ќе се продаваат по иста цена како и за мечот против Зенит.


Вардар го пречекува Реал Сосиедад на 19.10 со почеток од 19 часот на националната арена „Филип Втори“ во Скопје.

Влезници ќе се продаваат по цена од 600, 900 и 1.200 денари.

loading...

Исто така уште од сега ќе можат да се купат и влезници за домашниот натпревар против Розенборгкој ќе се игра на 7. декември.

Во тек е и замената на ваучерите за блок влезници со електронски картички со кои ќе се влегува на следните два натпревари. Замената се врши на билетарницата на Националната Арена „Филип Втори“ во Скопје секој ден од 10 до 18 часот. Замената ќе се врши до недела (01.10). Потоа нема влегување на натпреварите со електронски ваучери.

loading...

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

April 2018
M T W T F S S
« Mar    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

iNFOMAX.mk на ФБ