Thursday, 24/5/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

Погребан Небојша Глоговац во Белград

User Rating

Актерот Небојша Глоговац денес е погребан во Алејата на заслужни граѓани на белградските нови гробишта.

На погребот учествуваа членовите на семејството, пријатели и неколку илјади почитувачи на делото на славниот актер.

Небојша Глоговац почина во петокот во Белград по кратко боледување на 49. години.

loading...

loading...

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

May 2018
M T W T F S S
« Apr    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

iNFOMAX.mk на ФБ