ПРОДОЛЖУВА МИЛЕНКО НЕДЕЛКОВСКИ ШОУ: Миленко Неделковски предмалку ја најави новата 12-та сезона на емисијата!

  • August 29, 2017

Новинарот Миленко Неделковски го најави почетокот на новата сезона „Миленко Неделковски Шоу“ која ќе започне да се емитува на ТВ Алфа, од петок 1-ви септември

 

Ова е 12-та сезона на емисијата, со што воедно станува и емисија рекордер по сезони во Македонија.

 

Претходно «
Следно »

loading…