ПРОТЕСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ: Следете го протестот во живо од пред истражниот затвор „Шутка“

  • December 16, 2017

Продолжуваат протестите со барање за ослободување на политичките притвореници, преку кои хунтата на власт се реваншира со своите политички неистомисленици

 

Протестите во организација на ВМРО-ДПМНЕ и денес продолжија пред истражниот затвор во Шутка.

Следете во живо:

Претходно «
Следно »