Thursday, 24/5/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

ПУТИН СЕ РАЗБОЛЕЛ: Од Кремљ соопштуваат дека рускиот лидер настинал, но сеуште работи

User Rating

Претседателот на Руската Федерација Владимир Путин настинал, но тоа не се одразило на неговата работна агенда, соопшти портпаролот на рускиот лидер Димитриј Песков

„Настина е, но и понатаму работи“, вели Песков.

loading...

Претходно Песков, коментирајќи за здравствената состојба на американскиот лидер Доналд Трамп, изјави дека рускиот лидер Владимир Путин е „здрав како дрен“.

loading...

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

May 2018
M T W T F S S
« Apr    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

iNFOMAX.mk на ФБ