Sunday, 18/3/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

СЕКС СКАНДАЛ ВО СДС: Душко Млекарот објави секс скандал и „порно“ снимка која му ја испратил на Зоран Заев!

5%
User Rating

 

Фармерот Душко Илиевски, во јавноста познат како Душко млекарот на својот ФБ профил откри секс скандал на СДСМ во Битола. Тој тврди дека пратеникот на СДСМ од овој град и претседател на битолските социјалдемократи Васко Ковачевски, бил снимен во хотел во Струга како има интимни односи со манекенка, а порно снимката му била пратена на Зоран Заев.

loading...
loading...

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

March 2018
M T W T F S S
« Feb    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

iNFOMAX.mk на ФБ