СЕКС СКАНДАЛ ВО СДС: Душко Млекарот објави секс скандал и „порно“ снимка која му ја испратил на Зоран Заев!

  • October 12, 2017

 

Фармерот Душко Илиевски, во јавноста познат како Душко млекарот на својот ФБ профил откри секс скандал на СДСМ во Битола. Тој тврди дека пратеникот на СДСМ од овој град и претседател на битолските социјалдемократи Васко Ковачевски, бил снимен во хотел во Струга како има интимни односи со манекенка, а порно снимката му била пратена на Зоран Заев.

Претходно «
Следно »

loading…