Wednesday, 25/4/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

СЕКС СКАНДАЛ ГО ТРЕСЕ АМЕРИКАНСКИОТ СПОРТ: Порно фотки од пијаната олимпијка (18+)

32%
User Rating

Познатата американска скокачка во вода, Кесиди Кук (22) е една од последните славни спортистки чии жешки и компромитирачки фотографии се најдоа на социјалните мрежи.

Интернет страницата Thefappening ги објави нејзините контроверзни фотки, а во јавноста протече и приказната дека некој го хакирал нејзиниот телефон, како и тврдењето дека дури и самата ги пласирала фотографиите во јавност во пијана состојба, како што истакнуваат некои на социјалните мрежи.

loading...

Како и да е, нејзините фотографии моментално се барани и прегледувани на интернет. Кесиди Кук беше учесничка на Олмимписките игри во 2016 година, а ја поврзуваа со британскиот пливач Том Далеј.

Порнографскиот портал xHamster  направи листа со најсексапилните олимпијци од Рио, врз основа на пребарувањето на нивните имиња на истиот сајт. Секако, меѓу нив беше и Кесиди Кук.

loading...

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

April 2018
M T W T F S S
« Mar    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

iNFOMAX.mk на ФБ