СЕКС СКАНДАЛ ГО ТРЕСЕ АМЕРИКАНСКИОТ СПОРТ: Порно фотки од пијаната олимпијка (18+)

  • March 11, 2018

Познатата американска скокачка во вода, Кесиди Кук (22) е една од последните славни спортистки чии жешки и компромитирачки фотографии се најдоа на социјалните мрежи.

Интернет страницата Thefappening ги објави нејзините контроверзни фотки, а во јавноста протече и приказната дека некој го хакирал нејзиниот телефон, како и тврдењето дека дури и самата ги пласирала фотографиите во јавност во пијана состојба, како што истакнуваат некои на социјалните мрежи.

Како и да е, нејзините фотографии моментално се барани и прегледувани на интернет. Кесиди Кук беше учесничка на Олмимписките игри во 2016 година, а ја поврзуваа со британскиот пливач Том Далеј.

Порнографскиот портал xHamster  направи листа со најсексапилните олимпијци од Рио, врз основа на пребарувањето на нивните имиња на истиот сајт. Секако, меѓу нив беше и Кесиди Кук.

Претходно «
Следно »

loading…