Sunday, 18/3/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

СЕЛФИ СО ПУТИН: Предизвика внимание во јавноста

User Rating

Фотографија на која рускиот претседател, Владимир Путин, бакнува една од своите обожавателки, го привлече вниманието на јавноста.

Фотографијата настана по изборен митинг во Москва, каде што претседателот се согласил да се фотографира со своите обожаватели.

loading...

Таа е сега интернет-ѕвезда. Сакам и јас селфи со претседателот“, е еден од мноштвото коментари при споделувањето на фотографијата.

Претседателските избори во Русија се закажани за 18 март.

 

loading...

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

March 2018
M T W T F S S
« Feb    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

iNFOMAX.mk на ФБ