СЕЛФИ СО ПУТИН: Предизвика внимание во јавноста

  • March 8, 2018

Фотографија на која рускиот претседател, Владимир Путин, бакнува една од своите обожавателки, го привлече вниманието на јавноста.

Фотографијата настана по изборен митинг во Москва, каде што претседателот се согласил да се фотографира со своите обожаватели.

Таа е сега интернет-ѕвезда. Сакам и јас селфи со претседателот“, е еден од мноштвото коментари при споделувањето на фотографијата.

Претседателските избори во Русија се закажани за 18 март.

 

Претходно «
Следно »