Sunday, 18/3/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

СИ ЈА ЗАВРШИ РАБОТАТА, И ОТИДЕ ВО ГРЦИЈА: Никола Димитров дури и на плажа свиткан во кичмата!

49%
User Rating

Додека Љупче Николовски се лади на плажа во Палма де Мајорка и Ибица, Теута во Калмитси, во меѓувреме додека државата пропаѓа во хаос по потпишувањето на договорот со Бугарија, Никола Димитров се лади на Халкидики

 

loading...

Министерот за надворешни работи, бугарофилот кој го потпиша срамниот договор за „добрососедство“ со Бугарија Никола Димитров е забележан на плажа во Грција, на Халкидики во луксузниот хотел Касандра Палас.

Касандра Палас важи за еден од полуксузните хотели во Грција, со цени кои се движат по неколку стотици евра од ноќ. Луксузноста на хотелот оди дотаму што има приватна плажа, спа, џакузи и внатрешен базен.

Ваквиот луксузен одмор на Димитров, секако е финансиран од парите на граѓаните, освен ако неговото летување не е спонзорирано од грчката влада.

loading...

11 Comments

 1. ja ne znam bev vo podrum AMA ISKOCIV OD PODRUM

  GRESKA

  DIMITROV NE E BUGAROFIL TOJ E BUGARIN

 2. realno

  ovaj asparuh..mu ebam semkata bugarska-tatarska so ne odi vo bulgaristan ..na crno more?..ili zato sho e i tamu kako vo shiptaristab….PARASPURIJA!

 3. Hans

  Makedonec koj se prodade za bugarska “trahan halva”..sikter so takvi prodadeni duši!!!!!!

 4. Aleksandar

  Ne, koga si sedime mirni neka ne gazat..

 5. Ja od Tetoo

  Ibne (pederiste) Ili dvocevka isto e

 6. НИКОЛА

  КУРШУМ ВЧЕЛО ЗА ОВИЕ ПРЕДАВНИЦИ.НЕМА МИЛОСТ И ШТО ПОБРГУ ТОА ПОДОБРО ЗА МАКЕДОНИЈА.

 7. Kostakos

  Legalno izabrani.

 8. riste petrevski

  pogolemi pederi od vas ,dpmnevcite nema, haaaaaaa, viva halkidiki… a za bugari ne mi zborvajte… STO BESE TATARCEV… A HAAAAAAA. TATAR ILI MAKEDONEC.TATAR MAJKATA DA VE EBE

 9. Кромидот

  Полуостровот Халкидик не е во „Грција“ туку во Беломорието.

 10. Робин Худ

  Абе шо се замарате нели дојде животот, уживајте, глејте како се живее и не исправајте криви дрини…

 11. Mia

  Deckoto e so dijagnoza psiho pa zato i vojska ne ja odsluzi. Prasajte gi deckite od SK koj bea vo negovata grupa…

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

March 2018
M T W T F S S
« Feb    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

iNFOMAX.mk на ФБ