СКАНДАЛОЗНО: Фолкерот Дарко Лазиќ фатен како шмрка кокаин?

  • January 9, 2018

Српскиот пејач Дарко Лазиќ (26) бил „фатен“, наводно, како шмрка бел прав, пишува српски Курир, кој објави видео. Овие наводи биле документирани со фотографии, извадени од снимка од камера.

СКАНДАЛОЗНО: Фолкерот Дарко Лазиќ фатен како шмрка кокаин? (ФОТО)

Како татко на малолетно дете кое го има со пејачката Ана Севиќ, Дарко секогаш го сметаа за семеен човек.

За жал, според српски „Курир“, јасно е дека пејачот повлекува линија кокаин. Во тој момент, Лазиќ бил во друштво на пријател, обидувајќи се да се скрие од другите луѓе.

Претходно «
Следно »