Wednesday, 25/4/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

СКАНДАЛОЗНО: Фолкерот Дарко Лазиќ фатен како шмрка кокаин?

User Rating

Српскиот пејач Дарко Лазиќ (26) бил „фатен“, наводно, како шмрка бел прав, пишува српски Курир, кој објави видео. Овие наводи биле документирани со фотографии, извадени од снимка од камера.

СКАНДАЛОЗНО: Фолкерот Дарко Лазиќ фатен како шмрка кокаин? (ФОТО)

Како татко на малолетно дете кое го има со пејачката Ана Севиќ, Дарко секогаш го сметаа за семеен човек.

За жал, според српски „Курир“, јасно е дека пејачот повлекува линија кокаин. Во тој момент, Лазиќ бил во друштво на пријател, обидувајќи се да се скрие од другите луѓе.

loading...
loading...

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

April 2018
M T W T F S S
« Mar    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

iNFOMAX.mk на ФБ