Thursday, 19/4/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

СНИМКА ОД ДРОН: Ништо не ги запира, илјадници граѓани маршираат во Скопје

100%
User Rating

Илјадници граѓани и денеска маршираат во Скопје во знак на поддршка на Граѓанската иницијатива „За заедничка Македонија“, која протестира за отфрлање на Тиранската платформа и се спротивставува на избор на претседател на СОбранието кој не се откажал од истата.

dron

dron-1

loading...

dron-6

dron-5

dron-4

dron-3

 

loading...

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

April 2018
M T W T F S S
« Mar    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

iNFOMAX.mk на ФБ