Monday, 21/5/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА НА ГЕНЕРАЛНИОТ СЕКРЕТАР НА НАТО:Јенс Столтенберг имаше сообраќајна незгода во Варшава

User Rating

Генералниот секретар на НАТО Јенс Столтенберг имаше сообраќајна незгода во Варшава.

Според информациите на полските медиуми, незгодата се случила кога еден полициски автомобил од придружбата кој ја предводел колоната се судрил со камион.

loading...

Четири лица се повредени и префрлени во болница, с според светските агенции Столтенберг не е меѓу нив.

loading...

2 Comments

  1. СПС

    Случајно? Случајни работи не постојат!

  2. Pepi ORIGINAL

    Море како не се отепа шушимига

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

May 2018
M T W T F S S
« Apr    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

iNFOMAX.mk на ФБ