Sunday, 18/3/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

УТРЕ ВО 20 ЧАСОТ ВО „БОРИС ТРАЈКОВСКИ“: Утре ќе ја презентираме нашата визија, нова ера за Македонија – најави Груевски

5%
User Rating

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски на социјалната мрежа Фејсбук соопшти дека утре партијата ќе ја презентира новата визија, новата ера за Македонија.

-Утре во 20 часот во спортскиот центар Борис Трајковски, ќе ја презентираме нашата визија, новата ера за Македонија! Почнува ново утро, доаѓаат нови победи! Подобри денови за граѓаните. Имаме одлични програми, читајте ги внимателно и направете ја разликата!, пишува Груевски на Фејсбук.

loading...
loading...

3 Comments

 1. JJJJJ

  Ako go vooruzas narodot ke dojdeme ???
  Ako ne bidi ponstamu Zaevisticki diplomat
  Lizimu kurpt na BEJLI PESON

 2. М А К Е Д О Н Е Ц

  ДОАЃАМ И ДАВАМ ГЛАС НА ИЗБОРИ, ДОСТА МИ Е ОД БЕЈЛЕВЦИ СОРОВЦИ, ПОЛТРОНИЗАМ И ДАВАЈГАЗ ГМИЗАВЦИ ЗА ПЕТПАРИ ! ДА ЖИВЕЕ ВМРО ДПМНЕ=ДА ЖИВЕЕ МАКЕДОНИЈА ! ! !

 3. Dimitar

  Ako ste za NATO i EU ništo od seto toa. Ako prodolžuvate so “pregovori” za imeto, ništo, pak. Ako ne stoj deka pepel ke pravite od Albanci, od Bugari itn. i osobeno od Sorosoidnata segašna predavnička klika, isto taka…

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

March 2018
M T W T F S S
« Feb    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

iNFOMAX.mk на ФБ