Sunday, 18/3/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

ШТАБОТ НА ЗЛАТКО МАРИН ФАЛСИФИКУВАЛ ИДЕНТИТЕТ: Од штабот на СДС се испраќаат лажни соопштенија во име на општина Аеродром!

100%
User Rating

Би сакале да ве информираме дека од името на Општина Аеродром до медиумите деновиве се испраќаат лажни и саркастични соопштенија, чијашто главна цел е да се наруши угледот на нашата институција, информираат од општината.

Се сомневаме дека овие дезинформации, како и во друг наврат изминатиот период, се испраќаат од членови на СДСМ во Аеродром, во пресрет на локалните избори.

loading...

Би ве замолиле да не ги земате предвид таквите лажни соопштенија, затоа што со тоа се дезинформира јавноста.

Официјалните електронски адреси на Општина Аеродром завршуваат со …@aerodrom.gov.mk, а соопштенијата до јавност ги испраќаме преку адресата [email protected]

loading...

1 Comment

  1. Trpe

    Tipicno demokratski po terk na zapadot plasiranje lagi !

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

March 2018
M T W T F S S
« Feb    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

iNFOMAX.mk на ФБ