Monday, 21/5/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

ЈАСНА СНИМКА ОД НЛО КОЕ ЛЕТА ПОД АВИОН ВО ШПАНИЈА: Снимка од НЛО која го запали интернетот!

68%
User Rating

На интеренет е објавена снимка на која ја забележал еден од патниците на авион кој летал над територија на Шпанија. На филмот јасно се гледа како нормално до авионот лета НЛО.

NLO_Spanija
Неидентификуваниот долгнавест објект пролета директно под авионот и се сокри во облаците. Снимката е поставена на Јутјуб на 5.апил. Бројот на лет, како и точното време и местото на снимката сеуште не се познати, истакнува „Дејли Стар“.

Некои сметаат дека се работи за монтажа. Други мислат дека се работи за метеоролошки балон.

loading...

Претходно е објавно дека за време на аеро-митнг во Чиле, за малку воен авион не се судрил со НЛО.

loading...

2 Comments

  1. СПС

    Sto e ova, zdrngalka za narodot, za da im go svrtata vnimanieto od toa sto e vazno? Do koga so ovie manipulativni idiotizmi! Pa vi gi naucuvme trikovite. Ako ste pametni pokazete nesto novo, ovaa pretstava ja imame gledano premnogu pati pa se si znaeme na pamet.

  2. ЧИСТА МАКЕДОНИЈА

    Руски експермиментални летала се тоа.Да ги потсетат курвите европски и нато еу јалнари,што ги очекува и дека немаат шанси повеќе.Затоа овие летала летаат намерно над американските и натовски бази.Чичко Путин ги предупредува дека овојпат гадно наебале

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

May 2018
M T W T F S S
« Apr    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

iNFOMAX.mk на ФБ