Thursday, 24/5/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

ЈА ОСТАВИЛ СВОЈАТА 5-ГОДИШНА ЌЕРКИЧКА СО 14 КУЧИЊА: Кога се вратил не можел да верува што гледа

9%
User Rating

Преубава глетка. Зелена трева во Норвешка, шума во позадина и една голема група. Девојче опкружено со 16 кучиња, големи, но и мали германски овчари.

Таткото почнал да ја снима глетката. По некое време изгледало неверојатно.

loading...

Малотот девојче „полудело“ од среќа и радост. Си играло, а тие ја следеле нејзината енергија.

Погледнете:

loading...

1 Comment

  1. Goce

    Nzm sto e cudno. Poznato e deka kucinjata sakaat deca..

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

May 2018
M T W T F S S
« Apr    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

iNFOMAX.mk на ФБ