Sunday, 18/3/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

ЌЕ ВИ СЕ ЗГАДИ: Еве како се произведуваат сокови во една фабрика

5%
User Rating

Овошните сокови не се толку здрави, но откако ќе видите како се произведува овошен сок во фабрика во една арапска земја, ќе размислите два пати пред да се напиете…

Погледнете ги фотографиите од нивното производство:

loading...

loading...

1 Comment

  1. kire

    PA STOE OVA POMIJA ZA SVINJI. KAKO SE DOZVOLUVA PROIZVODSTVO VO VAKVI USLOVI DALI NEKOJ KONTROLIRA STO SE SE PRAVI I PRODAVA .

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

March 2018
M T W T F S S
« Feb    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

iNFOMAX.mk на ФБ