Thursday, 19/4/2018 | : : UTC+0
iNFOMAX.mk
Македонија
0C

ЌЕ ГИ ТЕПАЛ КЕЛНЕРИТЕ БИДЕЈЌИ НЕМАЛО ЈАСТОЗИ: Љупче Николовски направил скандал во еден скопски бар!

User Rating
Министерот за Земјоделие Љупчо Николовски пред неколку дена во познатиот локал „Лофт“ во Скопје каде е чест посетител направил мал скандал кој го забележале дел од гостите, а се затоа што во моментот во познатиот локал немало шкампи и јастог кои Николовски ги нарачал.
 
Иако келнерите прво, а потоа и менаџерот му се извиниле што во моментот не можеле да му ја достават нарачката бидејќи се погодило да ги немаат бараните јадења, Николовски кој бил со пријатели и под дејство на алкохол изреагирал бурно.
„Ме срамите пред пријателите, па како е можно да нема едни обични шкампи и јастог“, викнал пред присутните кои раскажуваат за оваа случка. „Знаете ли кој сум јас“ им викал на келнерите, „ќе видите кој сум, си играте играчки со Министер. Ако ме брукате мене ја брукате државата“ им порачал за крај Николовски на вработените во „Лофт“ пред да го напушти локалот.

loading...

6 Comments

 1. Stranec

  Ebate ‘ministero’…sekoj opinok saka da bide minister…
  Jadni I smesni se ovie neziveani karikaturi of lugje.

 2. Jocihr

  Pederski minister DA
  Ova e totalno izgubena SPERMATOZOIDNA KLETKA VO COVESTVOVO OVA E KRETEN ZABEGAN I SKRAJA DAE SIZO PSIHO BOLNO SUSTESTVO

 3. Trista

  Seljak eden kopito edno selsko sednal na fotelja i minister bil toj sega pazete se aman ,abe ne si ti kriv ,tie sho te postavile na taa pozicija se krivi ebati suratot grd.

 4. Stojan

  Kopito selsko uste za minister si grd eden vidi se na sto lichis ebati skapaniot

 5. Makedonija vecna

  Ovoj majmunov kako minister za zemjodelie treba da jade piperki i patlidzani proizvedeni vo Makedonija, a ne skampi i jastozi…ne e minister za ribarstvo.
  Se napika u vlada, pa sega nie ke mu plakjame da jade jastozi. Posto sega mu e edina prilika da proba, inace sam nikad nema da si plati.
  Boze mili sto sve trpi ovaa nasa Makedonija.
  Seljancuga!!!

 6. Сашо

  Од далеку се гледа дека е голем тепач, ќелнерите сигурно добиле напад од смеа. Тие од ЛГБТ така си провоцираат, да бидат забележани, а може некој ќе им пристапи и ќе си го добијат тоа што им треба.

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Контактирајте Не

Контактирајте

Email: [email protected]

Address: 1000 Скопје, Р.Македонија

Календар

April 2018
M T W T F S S
« Mar    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

iNFOMAX.mk на ФБ