Category: Видео Галерија

ВО ЖИВО: Стевчо Јакимовски за новите обвинувања од СЈО на Катица Јанева

 • October 10, 2018
 • Коментари
Во живо со Стевчо Јакимовски во врска со новата истрага на СЈО Posted by infomax.mk on Wednesday, 10 October 2018

ВО ЖИВО:Обраќање на Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски

 • October 7, 2018
 • Коментари
Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски со свое обраќање. Во живо од седиштето на ВМРО-ДПМНЕ Posted by infomax.mk on Sunday, 7 October 2018

(Видео)ВО ЖИВО: Почесна артилериска стрелба по повод 8-ми септември, Денот на независноста на Република Македонија

 • September 7, 2018
 • Коментари
По повод 8-ми септември, Денот на независноста, денеска во 18 часот во касарната „Илинден“ во Скопје, се изврши почесна артилериска стрелба. Почесната стрелба се изврши со истрелување на 10 плотуни од шест артилериски орудија од страна на артилерискиот баталјон на АРМ. Плутони на АРМ Posted by infomax.mk on Friday, 7 September 2018

ВО ЖИВО: Поддршка на патриотите неправедно обвинети за тероризам

 • August 22, 2018
 • Коментари
Во живо од протестите пред судот Posted by infomax.mk on Wednesday, 22 August 2018 Започна мирниот јавен собир и протест пред Основниот суд Скопје 1 за поддршка на патриотите обвинети за тероризам за настаните од 27 април 2017 година. Обвинети се и ќе бидат судени уметници, парламентарци, полицајци, сите големи ПАТРИОТИ кои ја бранеа Македонија […]

ВО ЖИВО

 • August 7, 2018
 • Коментари
      Стевчо Јакимовски во живо! Posted by infomax.mk on Tuesday, 7 August 2018

ВО ЖИВО ВКЛУЧУВАЊЕ ОД ЛИДЕРСКАТА СРЕДБА

 • July 18, 2018
 • Коментари
Posted by infomax.mk on Wednesday, 18 July 2018

(Видео)ПРОСЛАВАТА ВО ФРАНЦИЈА ЗАВРШИ СО НЕРЕДИ:Има и мртви

 • July 16, 2018
 • Коментари
Франција во неделата ја освои својата втора светска титула во фудбал во Русија со 4:2 победата над Хрватска, по што, нормално, на улиците на сите поголеми градови се славеше, за на крај да заврши со нереди, апсења, и дури смртни случаи. Франција вчера ја освои својата втора светска титула во фудбал, во Русија, со победата […]

(Видео)БОСАНЕЦ СТАНА ХИТ НА СВЕТСКИТЕ МЕДИУМИ: Сакаше да ја отвори вратата, но не виде дека нема стакло

 • April 9, 2018
 • Коментари
Британскиот медиум „Индипендент“ на својот Фејсбук профил објавија хит видео на кое дете се обидува да отвори стаклена врата од маркет која немаше стакло. Како што пренесуваат босанските медиуми станува збор за мал Босанец кој додека се обидувал да ја отвори вратата неговиот брат го снимил целото видео. Видеото кое го имаат погледнато околу милион […]

ШИЛЕГОВ МОРА УШТЕ ДА УЧИШ: Свечено отворање на јавно WC во Нигерија!

 • April 6, 2018
 • Коментари
Џабе ти се диџеи на свечено отворање на автобуска постојка, ако не го направиш адетот со пиво од литар и пол, како што го направи градоначалникот од Нигерија.

Хилари Клинтон го исмеа Трамп на доделувањето на Греми наградите

Еден од највпечатливите моменти на 60 по ред доделување на Греми наградите во категоријата за политика, беше читањето на книгата на новинарот Мајкл Волф „Оган и Бес: Во внатрешноста на Белата куќа на Трамп“. Домаќинот Џејмс Корден собра познати личности, вклучувајќи ја и Хилари Клинтон, која го читаше овој бестселер. Нејзиното лице на почетокот на […]
Страница 1 од 1312345 » 10...Последно »