Апасиев: МАКЕДОНИЈА се сака и кога победува и кога губи!

t

Лидерот на Левица, Димитар Апасиев, денеска ја бодреше македонската одбојкарска репрезентација во СЦ Борис Трајковски.

МАКЕДОНИЈА се сака и кога победува и кога губи! ❤️💛

#ЕвропскоОдбојка – напиша Апасиев откако македонските одбојкари беа поразени од репрезентацијата на Холандија со 3 спрема нула во сетови.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Апасиев: Единствена македонска опозиција што го чува…

Пратеник по Устав и по Деловник има…

(Фото) Пратениците на Левица остварија официјална средба…

Денес, 18 октомври 2023 година (среда), претседателот…

Апасиев: Партијата на Мицкоски со ново предавство,…

Говор на претседателот на Левица проф. д-р…

Апасиев за Мицкоски: ги саботирате протестите, додека…

Каде се чуло и видело, најголема опозициска…

Апасиев: МАКЕДОНИЈА се сака и кога победува…

Лидерот на Левица, Димитар Апасиев, денеска ја…