Апасиев: Ој бе, легнете си со жените: БАЈДЕН збори со мртовци на прес, ама Путин бил “луд”!?

t

Нов статус на пратеникот и лидер на Левица, Димитар Апасиев. Во продолжение ви го пренесуваме постот на Апасиев.

БАЈДЕН збори со мртовци на прес, ама Путин бил “луд”!? Ој бе, легнете си со жените.

#ЛибтардГраџанство

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Чудно но вистинито: Лишен од слобода жител…

Денеска (03.12.2022) во периодот од 05.00 до…

Левица: Нема класно без национално ослободување!

Нема класно без национално ослободување порачаа од…

Арсовска: Договорот со приватните превозници е раскинат…

Градоначалничката на Скопје, Данела Арсовска во изјава…

(Фото) Арсовска го одбележа Меѓународниот ден на…

Градоначалничката на Град Скопје, Данела Арсовска, денеска…

Русјаков: Не тагувај, интелектуална бижутеријо, ако треба,…

Додека лицемерството лажира повреда на теренот наречен…