Објавено на:

Болна работа: Синот на Бајден и рекол на вдовицата на неговиот брат да направи ХИВ тест!

t

Синот на американскиот претседател, наводно, инсистирал вдовицата на неговиот покоен брат веднаш да се тестира за ХИВ во 2018 година и веднаш да му го каже резултатот – според е-поштата објавена од Фокс њуз.

„ТРЕБА ДА СЕ ТЕСТИРАТЕ ЗА ХИВ ХАЛИ“, напиша тој. „Треба да ме известите за резултатот. ДЕНЕС. Денеска се тестирам. Бев болно исплашеn Хали и ти ми спушти телефон. Љубовта што ја даваш е толку вознемирувачка“.

„Те сакам, дури и кога си сурова“, рече Хантер Бајден, кој во еден момент живееше со Хали Бајден и нејзините две деца. „Тестирај се и кажете ми резултати денес“. Истиот месец, тој наводно ѝ рекол: „Се надевам дека имаш на кого да му се обратиш во креветот во куќата на брат ми и дека тој чин на љубов може да биде за него или за нив, а не за некој тајен. И немојте да се чувствувате како да сте ги изгубиле двајцата најдобри мажи за кои вие или некој можевте да сонувате“.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Шпански весник: Меси се враќа во Барселона?!

Шпанскиот спортски дневен весник „Diario sport“ пишува…

Вардар поразен од Целје: Струшкиот турнир има…

Струшкиот ракометен турнир кој летово се одржува…

Стејт департментот тајно го предупредил Конгресот за…

Стејт департментот тајно го предупреди американскиот Конгрес…

Утре е Преображение Господово: Ова се народните…

Православна црква и нејзините верници утре го…

Кина забрзано купува злато: Увозот најголем во…

Кина забрзано купува злато. Кина купила повеќе…