Болна работа: Тинејџер од Кочани силувал малолетничка во бессознание па ја однел во болница

t

На 14.04.2022 полициски службеници од ОВР Кочани го лишиле од слобода И.А.(19) од кочанско село.

Тој се сомничи дека, по претходно консумирање алкохол, откако паднала во бессознание, извршил обљуба врз малолетна девојка од кочанско село, по што ја однел во болница за укажување на лекарска помош.

По целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

19-годишник силувал малолетно девојче од тетовско

Деветнаесетгодишно момче од селото Крушопек, Скопско е…

Човечки коски и облека пронајдени во Оризари:…

Жител на кочанската населба Оризари вчера претпладне,…

Хорор во Србија: Маж и малолетник мачеле,…

Двајца мажи се осомничени дека упаднале во…

“Млад бизнисмен”: Уапсен 22-годишен дилер од Кочани

22-годишно момче од Кочани е приведено во…

ОДВРАТНО: Татко-монструм ја силувал сопствената ќерка, таа…

Вишото јавно обвинителство во Ниш официјално соопшти…