(Видео)Вознемирувачко: Родителите тераат девојче да го поздрави Путин со зборовите: “Ќе ги сечам Русите” – во позадина се гледа нацистички знак

t

На социјалните мрежи се појави видео од мало девојче кое во рацете држи нешто случно на меч, а родителите ја тераат да го поздрави Путин со зборовите: “Ќе ги сечам Русите”, односно ќе ги убијам Русите.

Во позадина на екранот од телевизорот може да се забележи хитлеровиот нацистички знак.

Погледнете го видеото во продолжение:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Граѓаните на Косово бараат смртна казна за…

Граѓаните кои во Косово протестираат во одбрана…

Грозоморни детали: 11-годишното девојче од Приштина било…

Министерот за внатрешни работи на Косово, Џељаљ…

Дуда: Запрепастен сум од преговорите помеѓу Путин,…

Запрепастен сум од сите разговори со Путин,…

Путин му го плесна: Погрешната политика на…

Рускиот претседател Владимир Путин денеска изјави дека…

Дали се согласувате со Трас – Путин…

Министерката за надворешни работи на Обединетото Кралство…